Levné ubytování České Budějovice pension Minor

PonúkamPridať do obľúbených
Cena: 37,00 37
Kontakt alebo Telefón +420 387 314 949
+420 721589838

info@pensionminor.cz
https://www.pensionminor.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
pridané 09.09.2023
Pridal inzerát (ty):

Popis

Levné ubytování České Budějovice v pensionu Minor je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

Pensiony České Budějovice nabízí příjemné ubytování za nejlepší ceny, chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou vám zaručí příjemný pobyt, pension Minor vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Pension České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Parkování osobních i dodávkových automobilů je možné zdarma před pensionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Hotely a pensiony České Budějovice vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou.

Ubytování v soukromí se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdáleno pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí levného pensionu v Českých Budějovicích vám poskytne ideální možnost odpočinku a přispěje ke splnění vašich představ o příjemném ubytování.

Špecifické detaily

Inzerent: Súkromný

Mesto

České Budějovice, Juhočeský kraj, Česká Republika
Školní 8

Video

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 18318
Zobrazení: 148
Platné do: 08.11.2023
v kategóriách: Ubytovanie

Komentáre